MoonGate - Polski Serwer Ultima Online, Valheim, Legends of Aria, World of Warcraft, ArcheAge, Conan Exiles
Skip

Ponowna aktywacja świata Arii i garść informacji o najbliższych zmianach

Z przyjemnoscią informujemy, iż w nabliższych dniach ponownie aktywowany zostanie świat WarCry: Aria – jedyny polski serwer Legends of Aria i jeden z nielicznych, licencjonowanych serwerów społecznościowych tej gry na świecie, prowadzony przy współpracy z wydawcą gry – Citadel Studios.

Powrót świata Celador oznacza aktywację wszystkich dodatków do gry wdrażanych od miesiąca marca bieżącego roku (w tym nowego regionu Frozen Tundra), jak również planowaną implementację kolejnych nowinek, spośród których część prezentujemy Wam poniżej.

Nowy region – Rubieże

Dawno temu wędrowni górnicy z Celadoru odkryli dziwny świecący materiał głęboko w kopalniach Rubieży. Wypadek górniczy w szybach odciął górników z zewnątrz, których mieszkańcy, w konsekwencji tego zdarzenia uznali za zmarłych. Kilka tygodni później górnicy wydostali się jednak z szybu, niosąc fragmenty tajemniczej rudy, która posiadała potężne właściwości lecznicze, pozwalające przetrwać w skrajnie trudnych warunkach. Zapoczątkowało to masowe wydobywanie unikalnego materiału, ale moc rudy była większa, niż ktokolwiek mógł przypuszczać…

Od tego czasu bramy do Rubieży pozostawały zamknięte. Teraz Gracze w końcu dowiedzą się, co było ukrywane przez tak długi czas.

Na Rubieżach będziesz eksplorować jałową krainę, skażoną dziwną mocą i naznaczoną bliznami przez tych, którzy próbowaliby ją wykorzystać. Na tej zdradzieckiej, kamienistej pustyni Twoje umiejętności przetrwania zostaną przekroczone, gdy odkryjesz dawno zapomnianą moc. To, czy będziesz w stanie kontrolować tę moc, zależy wyłącznie od Ciebie.

Nekromancja

Rubieże przyniosą nowy zestaw umiejętności, które pozwolą graczom ćwiczyć utracone sztuki nekromancji. Nekromanci będą musieli przejść cienką linię między życiem a śmiercią, a ich pula zdrowia będzie podstawowym źródłem wykorzystania umiejętności przywoływania nieumarłych stworów.

Umiejętności zwierzaków

Chociaż Aria oferowała już wcześniej szereg zwierzaków do wyboru dla graczy, brakowało nam różnorodności w określeniu czy i które zwierzaki umożliwiają graczom angażowanie się w zawartość PvE i PvP. Wraz z implementacją Rubieży wprowadzimy na serwer nowy system zdolności zwierzaków.

Każdy zwierzak otrzyma nowe, aktywne lub pasywne umiejętności , oferujące unikalne role w walce. Naszym celem stanie się swoiste nagradzanie Graczy za używanie odpowiedniego zwierzaka w odpowiednich warunkach, jednocześnie pozwalając na dalsze eksperymentowanie z mechaniką zwierzaków i kombinacjami stylów gry.

Przedmioty dziedziczące

Przedmioty dziedziczące nabierać będą sukcesywnej mocy wraz z ich użytkowaniem, ostatecznie przekazując nagromadzoną wiedzę i doświadczenie, pozwalając w ten sposób Graczom na osiągnięcie legendarnych i heroicznych poziomów umiejętności. Kiedy dzierżyć będziesz taki przedmiot i zaangażujesz się w umiejętność na poziomie arcymistrza, przedmiot dziedziczący zacznie gromadzić punkty umiejętności do 20, zwiększając całkowity poziom umiejętności gracza powyżej tradycyjnego limitu 600 punktów.

Revamp Magii

Wraz z otwarciem dla Was Rubieży, wdrożymy również długo oczekiwaną aktualizację przydziału zaklęć dla umiejętności Magery. Będzie to wymagało wszechstronnego przeglądu wszystkich zaklęć magicznych, poprawek balansu ale rownież dodania szeregu nowych czarów, do czego już się przymierzamy 🙂

Więcej informacji już wkrótce

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy wykorzystać sukces i wiedzę zdobytą wraz z członkami Zespołu Cytadeli dzięki analizie regionu The Frozen Tundra, aby zapewnić bardziej wciągające środowiska i doświadczenia na Rubieżach. Dodatkowo, dzięki zaprojektowaniu całej nowej progresji postaci, gracze będą mogli doświadczyć Arii w bardziej wciągający i satysfakcjonujący sposób.

Post your comment

Facebook X / Twitter Pinterest