MoonGate - Polski Serwer Ultima Online, Valheim, Legends of Aria, World of Warcraft, ArcheAge, Conan Exiles
Skip

Punkt Wydania 9 – już dostępny

Pozdrawiamy Was, poszukiwacze przygód!

Z przyjemnością informujemy, że Punkt Wydania 9 jest już dostępny na naszym serwerze, przynosząc ze sobą istotne dodatki! Ta punktowa wersja zawiera wprowadzenie Township Keeps, ulepszenia do systemu milicji, wszystkie nowe rankingowe areny PvP, globalny bazar, nową zawartość dla lig w Celador oraz wiele innych aktualizacji treści, poprawek i ulepszeń! Pełną listę zmian znajdziesz pod tym linkiem.

Graj za darmo | Subskrybuj | Kup pakiet startowy | Legends of Aria na Steam

Twierdze Miejskie

Wielkie twierdze zostały wzniesione tuż poza miastami Milicji, chroniąc zdobywalne flagi miast. Rywalizujące bojówki mogą zbudować taran na zewnątrz twierdzy wroga, ostrzegając członków milicji o aktywnym ataku. Daje to broniącej się Milicji czas na przygotowanie obrony. O kontroli nad miastem decyduje wynik bitwy między atakującymi a obrońcami po udanym zniszczeniu drzwi Twierdzy.

Nowy globalny zasób: Spiritwood

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie spiritwood2.png

System Township Keeps wprowadził także pierwszy globalny zasób milicji, Spiritwood. Milicje mogą zdobyć ten surowiec dzięki posiadaniu Spiritwood King of the Hill. Spiritwood może być użyty do naprawy drzwi Twierdz i budowy taranów. Citadel planuje dodanie kolejnych zasobów Milicji, mechanizmów oblężniczych i wprowadzenie sposobu, w jaki rzemieślnicy będą mogi przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa Miast w przyszłych aktualizacjach, więc bądźcie czujni, aby uzyskać więcej informacji na ten temat!

Przebudowa Rang Milicji

Dostępne są również inne kluczowe zmiany, które całkowicie zmieniają sposób, w jaki Milicja działa w Legends of Aria. Jedną z największych zmian jest zmiana wizerunku systemu rankingowego. Rangi zostały zresetowane i teraz, zamiast mieć ledwie kilka rang, mamy całe zakresy rang:

  • Żelazna I-X
  • Miedziana I-X
  • Złota I-X
  • Kobaltowa I-X
  • Obsydianowa I-X

Wiemy, iż nikt z Was nie lubił czuć braku progressu w zakresie posiadanej rangi – albo, co gorsza poczucia, ze jedynie cofa się w tej sferze. Nowy system rang został zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy chcą wziąć z nim udział. Nie jest to już zamknięty system i generalnie zyskasz dzięki niemu w szeregach towarzyszy, o ile aktywnie angażujesz się w PvP milicji.

Areny PvP

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie arena3.png

Potyczki rankingowe na arenie pozwolą graczom zmierzyć się z innymi graczami w sferze posiadanych umiejętności bitewnych, a po zakończeniu sezonu rankingowego na zdobycie unikalnych tytułów i unikatowego kosmetycznego wyposażenia. Teren areny w Pyros Landing został przebudowany, aby umożliwić graczom wykorzystanie taktyki linii wzroku podczas walki z przeciwnikami. Vladimir „Arena Master” pozwala graczom organizować i ustawiać się w kolejce na potyczki areny. Potyczki dzielą się na trzy kategorie 1v1, 2v2 i 3v3 – wszystkie mają swój własny ranking, dzięki czemu gracze mogą rywalizować w każdej grupie. Każdy gracz rozpocznie od rangi 1000 w każdym przedziale i zdobędzie wyższe poziomy rankingowe na podstawie rangi swoich przeciwników i wyniku każdej potyczki. Będą różne sezony, dając graczom możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności w miarę upływu czasu, aby docelowo zostać mistrzem wśród najlepszych całego Celador.

Arena zostanie dodana w trakcie Punktu Wydania 9, ale gracze będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności, udoskonalać szablony i przygotowywać się do pierwszego sezonu rywalizacji, już teraz.

Wielki Globalny Bazar

Wielki Bazar pozwoli graczom wyszukiwać, lokalizować i kupować wszystkie przedmioty wystawione przez dostawców na sprzedaż w świecie gry. Wielu naszych graczy jest zaznajomionych z dotychczasowym procesem przeszukiwania świata gry, a nawet podchodzi do niego nostalgicznie, samodzielnie, podczas podróży lokalizując sprzedawców, którzy oferują potrzebne przedmioty, w tym sprzedawców należących do graczy którzy wykradają przedmioty innym. Chociaż ten styl zakupów jest atrakcyjny dla wielu graczy, jest uciążliwy i ogólnie wiele osób było z niego niezadowolonych. Chcieliśmy zatem wdrożyć system, który nie usunął całkowicie elementu podróży, zwiedzania i zakupów. Dlatego też teraz będziesz mógł wyszukać przedmiot, który chcesz uzyskać i kupić go bezpośrednio z tablicy. Po zakończeniu transakcji na mini-mapie pojawi się znacznik, który przekieruje cię do sprzedawcy gracza, abyś mógł odebrać swój zakup w jego lokalizacji.

Zwoje Tworców

Punkt Wydania 9 wprowadza do świata gry zupełnie nowe Zwoje Twórców dając rzemieślnikom wyjątkową zdolność do tworzenia przedmiotów, które z pewnością staną się najbardziej poszukiwanymi elementami wyposażenia w grze. Zwoje spadną jako nagrody z rozkazów rzemieślniczych i będą dostępne ich trzy różne rodzaje: Pomniejsze Zwoje, Standardowe Zwoje i Wielkie Zwoje, z których każdy zapewnia tymczasowe  wzmocnienie „Błyskotliwość Twórcy” w toku procesu produkcyjnego. Jeżeli będziesz pierwszą osobą, która stworzy dany zestaw przedmiotów w grze, imie Twojej postaci zostanie odnotowana jako „Odkrywca” tego zestawu przedmiotów. W następstwie, każdy przedmiot z tego zestawu, który kiedykolwiek będzie wykonany w przyszłości nawet przez innego rzemieślnika, będzie oznaczany Twoim imieniem na etykiecie!

i wiele, wiele więcej!

Ligi Celador

Wraz z wydaniem Wydania Punktowego 9 w grze dostępny stanie się nowy rozdział epizodycznej treści PvE. Wszystkie cztery ligi otrzymały zaktualizowane misje, a League of Dungeoneers przenosi swoją bazę do wejścia Halls of Ruin. Oprócz zadań wszystkie ligi otrzymały nowe nagrody, które można posiąść w ramach zdobytej przychylności.

Więcej stworów

W terenach Celador oraz głęboko w naszych lochach znaczna część dotychczasowych statycznych punktów odradzania zostało ulepszonych dzięki mechanizmowi dynamicznych spotkań, wydarzeniom publicznym, które ewoluują i skalują się wraz z siłą i liczbą uczestników.

Szarża w nowej odsłonie

Umiejętność Szarży została zastąpiona „Bezlitosną nienawiścią”, która teleportuje atakującego do celu i ogłusza ów cel na 3 sekundy.

Post your comment

Facebook X / Twitter Pinterest