MoonGate - Polski Serwer Ultima Online, Valheim, Legends of Aria, World of Warcraft, ArcheAge, Conan Exiles
Skip

Punkt Wydania 9 Najważniejsze aspekty: Zamki Milicji, Zwoje Rzemieślników

Zamki Milicji :

Punkt Wydania 9 do Legends of Aria’s, którego implementacja nastąpi już na dniach wprowadzi do świata Arii zamki milicji! Obejrzyj wideo, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak ta nowa funkcja ubogaci już obecnie funkcjonujący system Milicji.

https://youtu.be/YDIo-Az7yGY

Zwoje Rzemieślnika:

Wraz z wprowadzeniem enhantingu w ramach przedmiotów w PW7 Citadel Studios starało się zapewnić graczom możliwość tworzenia broni i zbroi, które można dostosować do konkretnego stylu gry. Wraz z odnotowywanym wzrostem liczby artefaktów w grze i jednoczesnym planowanym ograniczaniem ich zdobywania w PW9 zdaliśmy sobie sprawę, że musimy – z ramach zapewniania równowagi – oddać w ręce rzemieślników Graczy możliwość tworzenia artefaktów, które mogą uzupełniać, a nawet przewyższać możliwościami te zdobywane poprzez farming na potworach. Mając to na uwadze, z przyjemnością ogłaszamy zaplanowane dodanie w ramach PW 9 Zwojów Rzemieślników.

Co oni robią?

Zwoje Rzemieślnika zapewnią graczom tymczasowe wzmocnienie, które umożliwi im większą szansę na stworzenie zestawów artefaktów podczas produkcji dowolnej broni, zbroi lub tarczy. Tak, Gracze będą mogli teraz nie tylko wytwarzać artefakty, ale również zestawy artefaktów, które dzielą te same bonusy enhantingu.

Zestawy artefaktów będą unikalne na serwer i jako takie zostaną „odkryte” przez graczy, którzy wytwarzają przedmiot z danego zestawu po raz pierwszy. Za każdym razem, gdy przedmiot z tego samego zestawu zostanie wytworzony w przyszłości, będzie on wyświetlał nazwę postaci, która odkryła dany zestaw!

PW9 zostanie zaimplementowany z ponad 200 unikalnymi zestawami, które Gracze będą mogli odkrywać i wytwarzać. Każdy spełniający określoną niszę. Gracze będą mogli zdobywać Zwoje Rzemieślników za wypełnianie zleceń rzemieślniczych. Im wyższy poziom zlecenia, tym trwalszy zwój trafi do Gracza w ramach nagrody. To w połączeniu z premią do prędkości tworzenia zapewnianą poprzez wypełnienie linii zadań profesji rzemieślniczej zapewni bardziej zaawansowanym rzemieślnikom znacznie wyższy wskaźnik sukcesu przy tworzeniu zestawów artefaktów rzemieślniczych w fazie trwałości posiadanych zwojów.

Jak używane materiały wpłyną na właściwości artefaktów w PW 9?

Ważne jest, aby rzadkość zasobów miała wpływ na mechanizm tworzenia i różnorodność zestawów artefaktów. Każdy wytworzony artefakt nadal będzie miał niewielką szansę na ujemny modyfikator „Przeklęcia”. Przeklęte przedmioty tracić będą wytrzymałość podczas używania, ale za to nie będzie można ich zrabować, gdy właściciel zostanie zabity. Zwiększenie rzadkości zasobów używanych podczas tworzenia artefaktu da większą szansę na uzyskanie przez artefakt przeklętej premii podczas procesu tworzenia.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć niesamowite przedmioty, które rozpoczniecie wytwarzać, a dodatkowo, szczególnie czekamy na Wasze pierwsze zakupy takich przedmiotów z bazaru i sklepów innych Graczy!

Już dziś odkryj świat stworzony przez graczy, w którym wybory piszą historię. Jaką rolę będziesz w nim odgrywał?

Post your comment

Facebook X / Twitter Pinterest