MoonGate - Polski Serwer Ultima Online, Valheim, Legends of Aria, World of Warcraft, ArcheAge, Conan Exiles
Skip

Punkt wydania 9 : Globalny bazar

Nasz problem ekonomiczny

Jednym z najtrudniejszych aspektów zarządzania MMO jest monitorowanie i stabilizacja gospodarki w grze. Pod tym względem Legends of Aria nie różni się niczym od innych gier, które cechują się niemal wyłączną ekonomią napędzaną przez graczy. Przez cały czas gry Citadel Studios analizowało ekonomię i szukało posobów, aby pomóc graczom połączyć się ze sobą i sprawić, by możliwość przeprowadzania transakcji między graczami była płynna. Jednak nadal mieliśmy wiele problemów ze zdrowiem gospodarki i postanowiliśmy zrobić kolejny krok, aby oddać graczom większą możliwość zarówno w sprzedaży, jak i lokalizowaniu towarów.

Przełamanie konwencji z wygodą…

Wielu graczy, którzy przybyli do Legends of Aria grając niegdyś w Ultima Online, jest zaznajomionych, a nawet nostalgicznie związanych z procesem przeszukiwania świata gry w celu znalezienia sprzedawców, którzy sprzedają potrzebne przedmioty lub produkują przedmioty, których możesz nie mieć. Chociaż ten styl zakupów jest atrakcyjny dla wielu graczy, jest uciążliwy i ogólnie dla wielu jest niezadowalający. Mając to na uwadze, z przyjemnością przedstawiamy jedną z naszych funkcji w nadchodzącym PR9 – Wielki Bazar.

Grand Bazaar pozwoli graczom wyszukiwać, lokalizować i kupować wszystkie przedmioty, które są wystawione na sprzedaż w świecie gry.

Wygoda, mówisz ..?

Wszystkie decyzje projektowe i implementacyjne dotyczące Grand Bazaar opierają się na umożliwieniu graczom szybkiego znalezienia potrzebnych przedmiotów, zakupu tych przedmiotów i odebrania ich od sprzedawcy, który je sprzedał. Mając to na uwadze, proces korzystania z bazaru funkcjonowałby w następujący sposób;

  • Wyszukujesz na bazarze produkt, który chcesz kupić.
  • Kupujesz przedmiot.
  • Przeglądasz mini-mapę / znacznik mapy pokazujący lokalizację, w której możesz „odebrać” swój przedmiot.
  • Wchodzisz w interakcję ze NPC sprzedawcą w miejscu, aby „odebrać” swoje zakupy.
     

To jest takie proste. Znajdziesz to, kupujesz i odbierasz. Przy okazji bazar wskaże odległość do przedmiotu, aby gracze mogli wziąć pod uwagę podróż, jaką są skłonni wykonać.

Filtry Ahoj!

Chcemy również upewnić się, że gracze mogą łatwo znaleźć to, czego szukają. Mając to na uwadze, bazar ma bardzo solidny system filtrów, który pozwala graczom doprecyzować dokładnie to, czego szukają.

Już wkrótce ™…

Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że to narzędzie pojawi się w naszej bazie PR9 i mamy nadzieję, że jesteś równie podekscytowany możliwościami, jakie ono daje, by usprawnić ekonomię gry.

Nasza wewnętrzna data wydania Punktu 9 zbliża się szybko, więc wypatruj więcej informacji na jej temat w nadchodzących dniach i tygodniach. W naszym następnym poście przedstawimy Wam przyszłość rywalizacji w Legends of Aria!

Odkryj świat stworzony przez graczy, w którym wybory piszą historię. Jaką rolę będziesz w nim odgrywał?

Kluczowe cechy:

  • Żywy, oddychający MMORPG: Odkryj prawdziwy otwarty świat bez ograniczeń. Buduj, eksploruj i przeżywaj przygody z tysiącami graczy w zdefiniowanym przez Ciebie świecie.
  • Świat oparty na umiejętnościach: Legends of Aria powraca do systemu opartego na prawdziwych umiejętnościach. Zbuduj swoją postać na swój sposób, bądź rzemieślnikiem, poszukiwaczem przygód, kupcem lub skromnym rybakiem. Doskonal swoje umiejętności i graj po swojemu, wybierając spośród ponad 32 unikalnych umiejętności.
  • Prawidziwy Sandbox: Legends of Aria jest inspirowany oryginalną piaskownicą MMORPG. Poznaj świat, który nie trzyma cię za rękę. Świat napędzany przez ciebie i kształtowany przez naszą społeczność. Świat niebezpieczeństw, w którym nawiązane przyjaźnie, wrogowie, a twoje działania zapisano w legendzie.
  • Społecznościowy Serwery MoonGate prowadzony przez MMOGSPOT . Legends of Aria został zaprojektowany do modyfikacji od góry do dołu, w tym do implementacji niestandardowych zasad gry, niestandardowych treści, a nawet całkowicie niestandardowych światów.

Post your comment

Facebook X / Twitter Pinterest